رویترز

شرکت ژنرال موتور و مسئولان این شرکت بر آن شده اند تا در طی یک برنامه آزمایشی با ای بی شعبه کالیفرنیا شراکت کنند. به این ترتیب مشتریان متقاضی خودروی جدید می توانند به صورت حراج یا قیمت مقطوع به خرید اینترنتی بپردازند.

این خبر از سوی اتحادیه خودروسازان اعلام شده است. شرکت ای بی اعلام کرد با شرکت ژنرال موتور که به تازگی از ورشکستگی بیرون آمده و بسیار کوچک تر شده است وارد مذاکره شده اند. آن ها در تلاشند راهی بیابند تا به مسئولان ژنرال موتور برای فروش خودروهای خود کمک کنند اما تا کنون هیچ توافقی حاصل نشده است.


شرکت ای بی در اظهارات خود گفته است: خرسند خواهیم شد اگر بتوانیم فرصتی در اختیار مسئولان ژنرال موتور بگذاریم تا بتوانند از طریق شیوه های جدیدتر، مشتریان بیشتری به دست آورند.

مدیر مسئول شرکت ژنرال موتور آقای فریت هاندرسون دیروز اعلام کرد اتحادیه خودروسازان در صدد است انقلابی در زمینه شیوه فروش اینترنتی خودروهای خود ایجاد کند و شراکت با شعبه ای بی در کالیفرنیا نیز یکی از برنامه هایی است که در راستا انجام می دهند.

آقای هاندرسون در بیانیه خود گفته است: در هفته های آتی نمایندگان شرکت ما این برنامه و سایر برنامه های خود را مورد آزمایش قرار می دهند و امیدواریم در ماه های آتی بتوانیم برنامه های خود را گسترش دهیم.