همکاری های نظامی- تکنولوژی روسیه و ایران سبب نقض سیستم دفاع ضد راکتی نمی شود

به گزارش آژانس خبری ریانووستی، به نقل از  آناتولی انتونف معاون وزیر دفاع روسیه ،همکاری های نظامی- تکنولوژی روسیه و ایران برخلاف  مذاکرات روسیه و ایالات متحده  در مورد  سیستم دفاع ضد راکتی نمی باشد.  وی گفت،  شورای سازمان ملل متحده همکاری های کنونی  نظامی- تکنولوژی  روسیه و ایران را ممنوع اعلام کرده است.وی افزود،  ما این قطعنامه را نقض نمی  کنیم، بلکه این موضوع  هیچ  ارتباطی به سیستم دفاع ضد راکتی ایالات متحده ندارد.

به گفته وی، ایران همسایه و همکار روسیه است. ناتو قصد دارد سیستم دفاع ضد راکتی  را در اروپا مستقر کند و لزوم انجام این کار به گفته ناتو به خاطر تهدیدی است که از طرف ایران حس می شود.

/ 3 نظر / 34 بازدید
وحيد زايري

سلام روسيه در تاريخ ايران نشان داده است كه همواره به اشكال مختلف آماده دوشيدن كشور و حقه بازي است . متاسفانه زمامداران از خدا بي خبر كشور همواره به جهت منافع مادي خود ، ميلياردها دلار پول و آبرو وحيثيت كشور را در ارتباط با اين كشور باخته اند .

بردیا

سلام مازیار جان! من هم نظر آقای زایری رو قبول دارم.... روسیه همیشه سیاست دو دوزه بازی و دو رویی رو در قبال ایران در پیش گرفته و خدا میدونه چقدر تابحال به کشور مون ضربه زده اند....[عصبانی][عصبانی]

وحيد زايري

سلام باز صافي شدم . آدرس جديد را برايتان گذاشتم .