یخچال شفاف!

این روز‌ها، یخچال‌های جدیدی وارد بازار شده‌اند که با یخچال های قدیمی بسیار متفاوت اند. سازندگان ژاپنی این یخچال‌ می‌گویند که با استفاده از آن به راحتی و بدون نیاز به باز کردن در، می‌توانید از محل قرار گرفتن هر چیز مطلع باشید و در یخچال را بی‌جهت باز و بسته نکنید. ضمن آنکه وزن این یخچال نسبت به سایر یخچال‌ها، بسیار سبک است.

یخچال ژاپنی

 

 

 

/ 5 نظر / 35 بازدید
محمدعلی شمسی

از اینکه نظر دادید تو وب من ممنونم [لبخند]تبادل لینک هم میکنیم چرا نه[خداحافظ]

آفرین

پته ی آدم و جلوی مهمون میریزه رو آب نه فایده نداره[چشمک]

آفرین

اگه اجازه اش صادر بشه [چشمک] آپ کردی خبرم کن

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

نوید زندگی

سلام روز بخیر فراتر از بحث ازدواج، مسئله اینست !!! عذر می خواهم که به مطالب شما نظر خاصی ندادم آخه دعوتم نکرده بودین . آنشالله دعوتم کنید با حوصله و جالب نظر خواهم داد .یکبار دیگر وبلاگ فرهنگی و اجتماعی (زندگی سلام) شما را به بحث و گفتگو مخصوصا درباره موضوعات عنوان شده دعوت می کند . ترس و تعارف را کنار بگذارید و سکوت کافیست . پس یکبار دیگر با شعار فردا دیر است شما دوست گرامی را به بحث و گفتگوها دعوت می کنم و من و دوستان مشتاق و صمیمی منتظر شنیدن دیدگاه و نظرات شما هستیم . به قول بزرگی همه ما ... مسئول هستیم ! راستی اگر از وب ما خوشتان آمد آن را برای همیشه در پیوندهاتون داشته باشید . تا سلامی دوباره خداحافظ [دست][خداحافظ]