کتاب های ایبوک را می توانید به امانت بدهید

نکته ی دیگری نیز در مورد این یار مهربان وجود دارد که آمازون آن را مورد توجه قرار داده است: کتاب های کاغذی را حتی اگر پس از امانت دادن برگردانند، ممکن است ورق هایش پاره شده باشد. اتفاقی که در مورد کتاب های الکترونیکی ممکن نیست اتفاق بیفتد. می توان تکه های کتاب الکترونیکی را به راحتی به هم وصل کرد. بالاخره هر فناوری نوظهوری به دنبال این است که از انواع پیشین خود نیز تقلید کند. در مورد کتاب های چاپی نیز این روند طی شد؛ به گونه ای که کتاب های چاپی نیز به تقلید از کتاب های دست نویس که پیشتر وجود داشتند، جلد صحافی گرفته می شدند. چراکه تا اواخر قرن نوزدهم سرمایه دارانی که کتاب های دست نویس را می خریدند، آن ها را به جلد اعلا و گران قیمتی مزین می کردند.

ایبوک ها نیز ضمن نوآوری به بعضی از ویژگی های بی نظیر کتاب های کاغذی نیز اجازه ی باقی ماندن می دهند. در حال حاضر درست است که شرکت آمازون امکان به امانت سپردن ایبوک ها را فراهم کرده است ولی فقط به یک نفر از دوستان و به یک کیندل می توان امانت داد. ایبوک ها هنوز راه درازی در پیش دارند.

/ 10 نظر / 92 بازدید
بردیا

سلام آقا مازیار! ممنونم از اینکه بهم سر زدی خدا کنه امسال سالی باشه که بخشی از مشکلات کشور مون حل شه و مردم مون یه کم از زیر بار گرونی و فشار اقتصادی در بیان.... با اجازه تون لینک تون کردم[گل] راستی...نمونه وبلاگ شما رو خیلی کم جایی دیدم...انصافا خبر هاتون جالبه[دست][گل]

zahra

سلام اوليه خوب نبود ولي تو دومي سه تاي اول خوب بودن يكي شو انتخاب كن[لبخند] موفق باشي عزيزم[گل] http://bahar-20.com/themes/pb.php

zahra

سلام پس چرا عوض نكردي؟؟[سوال]

بردیا

ممنونم از لطفت مازیار جان[قلب][گل]

zahra

سلام خوشگله! موفق باشي[قلب]

zahra

راستي يادت باشه من هيچ پبام خصوصي به تو نميدم اگه دادن بدون از طرف من نيس[ناراحت] فعلا....[ماچ]

وحيد زايري

به نظر من خوندن كتاب كاغذي يه چيز ديگه است . چشممون كمتر اذيت ميشه و باهاش راحت تريم . بايد تكنولوژي جديدي بيايد و مطالعه‌ي ايبوك را به راحتي كتابهاي كاغذي كند .

بردیا

سلام مازیار جان! خوبی؟ ببخش اگه دیر به دیر بهت سر میزنم مواظب خودت باش دوست خوبم[قلب][گل]

zahra

سلام خدافظ[نیشخند][گل][قلب]