48 نفر از اعضای دو شرکت هرمی دستگیر شدند

سرهنگ فقیه گفت: با هماهنگی‌های قضایی، نیروهای پلیس امنیت دفتر شرکتی به نام «mf» در میدان گلها شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت که 3 نفر از اعضای اصلی و سرشاخه‌های این شبکه به همراه 12 نفر از اعضای آن دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
معاون اجتماعی پلیس امنیت افزود: شرکت mf در سال 2006 در وین اتریش آغاز به کار کرد. این شرکت در انگلستان به ثبت رسیده است، فعالیت این شرکت در حوزه سرمایه‌گذاری است و در کشورهای مختلف اقدام به عضوگیری می‌کند.
سرهنگ فقیه گفت: این شرکت در ایران
قدمت چندانی ندارد و در مراحل عضوگیری بوده است.

/ 6 نظر / 152 بازدید
امیر

سلام حجمش فقط 100 مگابایت هستش ولی کیفیتش واقعا بالاست

mash87

سلام پسر خوبی چه خبر خوبی بود به به من چند وقتی بود که نتونستم بهت سر بزنم خلاصه شمالطف داشتی برادر راستی عزاداریت واسه ابا عبدالله قبول باشه. دیدی بهت سر نزدم ناراحت نباش کار دنیاست دیگه و سر آدم شلوغه ولی بازم میام خدانگهدار.

امیر

سلام میتونی با یک قیمت خیلی مناسب از وبلاگ dvd700toman.blogfa.com این سریال و سریالها و فیلمهای دیگه رو خیلی راحت داشته باشی.

zahra

سلام،خوبی ببخشیییییییییییییییییییییییییییییید اصلا حواسم نبود خبرت کنم[ناراحت] ببخش دیگه......................... مرسی اومدی[ماچ][ماچ]

zahra

سلام،خوبی؟؟؟؟؟؟؟

OMID

به این سایه که به جای من داره مینویسه بگو خط بزنه اسمم و از قصه من و سایم و سیگار پشت سیگار شعر یعنی سرفهء خشک خودکار من و وسوسه ء نوشتن یه خواب من و تصویر وارونم رو دیوار این شب دس نمیکشه دس از سرم اگه از شب نگم از سگ بدترم من آپم بيا يه سر بزن